EN DE

Údaje společnosti

AKCE
Poptávka

Společnost ALFIN byla založena v roce 1992 a od té doby prošla dynamickým rozvojem a rozšířením působností. Naše hlavní činnost je stále zaměřena na kvalitní vedení a zpracování účetnictví a mzdové agendy na zakázku. Jsme specialisté na oblast daní, provádíme profesionální služby v oblasti personalistiky a vlastníkům i podnikatelům poskytujeme poradenské a vzdělávací služby.

Jsme velký tým s 15-ti stálými zaměstnanci, zajišťujeme tak pro vás naprostou jistotu a spolehlivost včetně stoprocentní zastupitelnosti.

Specializujeme se na české a německé firmy v ústeckém regionu, naší silnou stránkou je možnost vedení celkové agendy a výstupů včetně prezentací v němčině či angličtině. Naše hluboké znalosti problematiky a dlouholeté zkušenosti s prací pro českou a německou klientelu v ústeckém regionu skýtá obrovskou konkurenční výhodu pro naše klienty.

Hlavními zásadami při zajišťování našich služeb jsou:

• odbornost

• kvalita

• důvěrnost a ochrana dat

Jsme členy Komory certifikovaných účetních a členy Komory daňových poradců ČR. Naši zaměstnanci prochází trvalým systémem vzdělávání, včetně systému certifikací prováděného v České republice Svazem účetních.

 

Aktuality

Daň z příjmů - záloha na rok 2017

V pátek 15.12.2017 je termín pro úhradu pololetní nebo čtvrtletní zálohy na daň z příjmů na rok 2017. 

Daň silniční - záloha za červenec až září 2017

Dodavka.pngV pondělí 16.10.2017 je termín pro platbu čtvrtletní zálohy na daň silniční za období červenec až září 2017. 

 

  


Daň z nemovitých věcí - 2. splátka daně na rok 2017

Ve čtvrtek 30.11.2017 je termín pro úhradu druhé splátky daně z nemovitých věcí na rok 2017, pokud nebyla částka daně uhrazena najednou v květnovém termínu. 

Cestovní náhrady v roce 2017

motiv_24.jpgMinisterstvo práce a sociálních věcí stanovilo Vyhláškou číslo 440/2016 Sb. sazby stravného, sazby základních náhrad za používání silničních motorových vozidel a průměrné ceny pohonných hmot pro účely poskytování cestovních náhrad.
» více .....


Platba daně z nemovitých věcí přes SIPO

Poslipostu.png

Od zdaňovacího období 2016 je poplatníkům - fyzickým osobám umožněna platba daně z nemovitých věcí prostřednictvím soustředěné inkasní platby obyvatelstva (tzv. „SIPO“). Pokud bude poplatník chtít využít tento způsob platby, musí se k němu přihlásit u místně a věcně příslušného správce daně na tiskopisu vydaném MF ČR a to nejpozději do 31. ledna zdaňovacího období - tedy pro rok 2016 do 31.1.2016.

 

Členství a partnerství