EN DE

Služby

AKCE
Poptávka

 

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ A MZDOVÁ AGENDA

S týmem kvalifikovaných mzdových účetních zajistíme pro vaši firmu kompletní mzdovou agendu i personální agendu. Garantujeme vám 100% zastupitelnost, plnění termínů a přebíráme záruky za námi zpracovanou mzdovou agendu. Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Jsme spolehliví profesionálové pro vedení a zpracování vašeho účetnictví na zakázku s více než dvacetiletou praxí. Výhodou je komunikace se zahraničními vlastníky v němčině či angličtině. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným a trvalým vzděláváním včetně systému certifikací.

VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE

Daňová evidence díky své zjednodušené metodice představuje efektivní nástroj pro řízení podnikání pro podnikající fyzické osoby. Jednoduchost by ale neměla být zaměňována s nedůležitostí a fyzické osoby by neměly vedení daňové evidence podceňovat. Správně vedenou daňovou evidencí můžete ušetřit nemalé finanční částky.

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Jsme kvalifikovaní daňoví poradci s rozsáhlými zkušenostmi v daňovém poradenství. Sledujeme za vás legislativní změny, poradíme a navrhneme vám nejlepší způsob daňové optimalizace, zastoupíme vás při kontrolách. Jsme členy Komory daňových poradců ČR.

STUDIE, ANALÝZY A VÝSTUPY PRO MANAGEMENT

Chystáte se založit firmu? Chcete znát podrobně hospodaření Vaší firmy, žádáte o bankovní úvěr, finanční leasing nebo dotaci? Pak je pro Vás zpracování studií proveditelnosti, podnikatelských plánů či finanční analýzy prvním a nezbytným krokem. Pro management nebo zahraniční vlastníky společností vedeme agendu v cizím jazyce, podklady, analýzy i prezentace kompletně zpracujeme v němčině či angličtině.

LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ

Úspěšná likvidace společnosti završená výmazem společnosti z obchodního rejstříku je odborně náročný a poměrně dlouhý proces, trvající díky všem zákonným požadavkům nejméně 6 měsíců a vyžadující specifické znalosti a zkušenosti likvidátora a jeho týmu. Nabízíme komplexní služby spojené s likvidací společností při splnění všech zákonných náležitostí. Externí zajištění celého procesu likvidace minimalizuje zatížení klienta a jeho managementu.

HODNOCENÍ EKONOMICKÉ EFEKTIVNOST INVESTIC

Chcete investovat a nejste si jisti, zda zvažovaná investice bude mít Vámi požadovanou efektivnost a návratnost? Identifikovali jste skutečně všechna potenciální rizika spojená s plánovanou investicí? Eliminovali jste tato rizika v maximální možné míře? Chybí ve vaší firmě metodika pro hodnocení ekonomické efektivnosti investic? Pomůžeme vám nalézt odpovědi a zhodnotíme efektivnost Vaší investice.

ŠKOLENÍ A LEKTORSKÁ ČINNOST

Máte zájem o uspořádání specializovaného školení pro vybrané skupiny Vašich zaměstnanců (management, účetní apod.)? Připravíme pro Vás školení na míru, přesně dle Vašich požadavků.
Nabízíme lektorskou činnost zejména v oblastech účetnictví a daní, finanční analýzy a v oblasti hodnocení ekonomické efektivnosti investic.

 

Aktuality

Daň z příjmů - záloha na rok 2022

V úterý 15.3.2022 je termín pro úhradu čtvrtletní zálohy na daň z příjmů na rok 2022. 

Daň z příjmů - daňové přiznání za rok 2021

V pátek 1.4.2022 je termín pro podání daňového přiznání za rok 2021 a případně pro doplatek daně za rok 2021. 

Daň silniční - záloha na celý rok 2022 prominuty

Dodavka.pngRozhodnutím ministra financí byly všem poplatníkům daně silniční prominuty zálohy na rok 2022. Toto rozhodnutí však zatím neznamená prominutí samotné daně - přílušná legislativní úprava, která by některé daňové poplatníky zcela zprostila platit silniční daň, se připravuje.     

kompletní informace ...

Daň z nemovitých věcí

Dne 31.5.2022 (úterý) je termín pro úhradu daně z nemovitých věcí na rok 2022, případně pro úhradu první splátky této daně.  

 

Členství a partnerství