EN DE

Služby

AKCE
Poptávka

 

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ A MZDOVÁ AGENDA

S týmem kvalifikovaných mzdových účetních zajistíme pro vaši firmu kompletní mzdovou agendu i personální agendu. Garantujeme vám 100% zastupitelnost, plnění termínů a přebíráme záruky za námi zpracovanou mzdovou agendu. Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Jsme spolehliví profesionálové pro vedení a zpracování vašeho účetnictví na zakázku s více než dvacetiletou praxí. Výhodou je komunikace se zahraničními vlastníky v němčině či angličtině. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným a trvalým vzděláváním včetně systému certifikací.

VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE

Daňová evidence díky své zjednodušené metodice představuje efektivní nástroj pro řízení podnikání pro podnikající fyzické osoby. Jednoduchost by ale neměla být zaměňována s nedůležitostí a fyzické osoby by neměly vedení daňové evidence podceňovat. Správně vedenou daňovou evidencí můžete ušetřit nemalé finanční částky.

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Jsme kvalifikovaní daňoví poradci s rozsáhlými zkušenostmi v daňovém poradenství. Sledujeme za vás legislativní změny, poradíme a navrhneme vám nejlepší způsob daňové optimalizace, zastoupíme vás při kontrolách. Jsme členy Komory daňových poradců ČR.

STUDIE, ANALÝZY A VÝSTUPY PRO MANAGEMENT

Chystáte se založit firmu? Chcete znát podrobně hospodaření Vaší firmy, žádáte o bankovní úvěr, finanční leasing nebo dotaci? Pak je pro Vás zpracování studií proveditelnosti, podnikatelských plánů či finanční analýzy prvním a nezbytným krokem. Pro management nebo zahraniční vlastníky společností vedeme agendu v cizím jazyce, podklady, analýzy i prezentace kompletně zpracujeme v němčině či angličtině.

LIKVIDACE SPOLEČNOSTÍ

Úspěšná likvidace společnosti završená výmazem společnosti z obchodního rejstříku je odborně náročný a poměrně dlouhý proces, trvající díky všem zákonným požadavkům nejméně 6 měsíců a vyžadující specifické znalosti a zkušenosti likvidátora a jeho týmu. Nabízíme komplexní služby spojené s likvidací společností při splnění všech zákonných náležitostí. Externí zajištění celého procesu likvidace minimalizuje zatížení klienta a jeho managementu.

HODNOCENÍ EKONOMICKÉ EFEKTIVNOST INVESTIC

Chcete investovat a nejste si jisti, zda zvažovaná investice bude mít Vámi požadovanou efektivnost a návratnost? Identifikovali jste skutečně všechna potenciální rizika spojená s plánovanou investicí? Eliminovali jste tato rizika v maximální možné míře? Chybí ve vaší firmě metodika pro hodnocení ekonomické efektivnosti investic? Pomůžeme vám nalézt odpovědi a zhodnotíme efektivnost Vaší investice.

ŠKOLENÍ A LEKTORSKÁ ČINNOST

Máte zájem o uspořádání specializovaného školení pro vybrané skupiny Vašich zaměstnanců (management, účetní apod.)? Připravíme pro Vás školení na míru, přesně dle Vašich požadavků.
Nabízíme lektorskou činnost zejména v oblastech účetnictví a daní, finanční analýzy a v oblasti hodnocení ekonomické efektivnosti investic.

 

Aktuality

Daň z příjmů - záloha na rok 2019

V pondělí 16.12.2019 je termín pro úhradu pololetní nebo čtvrtletní zálohy na daň z příjmů na rok 2019.


Daň silniční - záloha za říjen a listopad 2019

Dodavka.pngV pondělí 16.12.2019 je termín pro platbu zálohy na daň silniční za období říjen a listopad 2019. 

 

  

Daň z nemovitých věcí - 2. splátka daně na rok 2019

V pondělí 2.12.2019 je termín pro úhradu druhé splátky daně z nemovitých věcí na rok 2019.

Cestovní náhrady v roce 2019

motiv_24.jpgMinisterstvo práce a sociálních věcí stanovilo Vyhláškou číslo 463/2017 Sb. sazby stravného, sazby základních náhrad za používání silničních motorových vozidel a průměrné ceny pohonných hmot pro účely poskytování cestovních náhrad.
» více .....


Platba daně z nemovitých věcí přes SIPO

Poslipostu.png

Od zdaňovacího období 2016 je poplatníkům - fyzickým osobám umožněna platba daně z nemovitých věcí prostřednictvím soustředěné inkasní platby obyvatelstva (tzv. „SIPO“). Pokud bude poplatník chtít využít tento způsob platby, musí se k němu přihlásit u místně a věcně příslušného správce daně na tiskopisu vydaném MF ČR a to nejpozději do 31. ledna zdaňovacího období - tedy pro rok 2016 do 31.1.2016.

 

Členství a partnerství